3.b klase iesilda Valmieru skriešanas svētkiem

Aktīvā Valmieras Viestura vidusskolas 3.b klase, apgūstot Olimpiskās dienas vingrojumu kompleksu, to cītīgi izpildīja ne tikai skolas kopīgajā 18.septembra vingrošanas rītā, bet arī nedēļas nogalē, 20.septembrī, Valmieras skriešanas svētkos. Viņiem šajos svētkos bija īpaši svarīgs uzdevums – kopā ar pasākuma vadītāju Jēkabu Nākumu un enerģisko fitnesa treneri Gintu Kalniņu iesildīt lielo skriešanas svētku dalībnieku pulku. Ar šo uzdevumu viesturieši lieliski tika galā, un pēc Valmieras mēra Jāņa Baika uzrunas un starta šāviena arī viņi devās savās izvēlētajās distancēs gan 900 metru, gan 7 kilometru skrējienā, veiksmīgi tos paveicot un finišā saņemot piemiņas medaļas.

Šogad Valmieras skriešanas svētkos uz starta līnijas dažādās distancēs stājās teju tūkstotis dalībnieku – gan pieredzējuši sportisti, gan skriešanas entuziasti un ģimenes ar bērniem. Katram bija iespēja izvēlēties sev piemērotāko distanci -15,55 km skrējienu, 7,3 km skrējienu vai 7,3 km nūjošanu, bērnu skrējienu vai rāpošanu. Dalībnieki tika aicināti piedalīties arī labdarības skrējienā, veicot simbolisku distanci un ziedot Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra pirmsskolas grupu bērniem.

Foto 3.b klases skolēni kopā ar olimpiešiem: soļotāju Jolantu Dukuri, biatlonistiem Jēkabu Nākumu un Gundaru Upenieku.

Elīna Karlivāne, Lotes mamma no 3.b klases