3.b klases uzvara BeActive TikTok izaicinājumā

No 23. līdz 30.septembrim Latvijā norisinājās Eiropas Sporta nedēļa BeActive. Tās ietvaros Valmieras Viestura vidusskolas 3.b klase devās tradicionālā rudens pārgājienā, šoreiz Olimpiskās noskaņās tepat Valmiermuižas apkārtnē – viesojoties Olimpiešu parkā un apraugot Latvijas olimpiešu iestādītos kokus, Valmiermuižas stallī uzzinot vairāk par jāšanas sporta veidu un sportistiem, kuri to pārstāv Olimpiskajās spēlēs, golfa laukumā „Avoti” uzzinot par tā vēsturi, kā arī BMX trasē, kur uzaudzis visiem zināmais olimpiskais čempions Māris Štrombergs.

Pārgājiena noslēgumā 3.b klase pieņēma Eiropas Sporta nedēļas BeActive vēstneša Renāra Zeltiņa TikTok izaicinājumu. Tā galvenais uzdevums bija atraktīvā veidā visiem kopā izpildīt 4 vingrinājumus un uzfilmēt TikTok video. Vienmēr aktīvā un enerģiskā 3. B klase metās izaicinājumā, kas vainagojās ar uzvaru šajā konkursā!

9.oktobrī Eiropas Sporta nedēļas BeActive organizatori Latvijā – Latvijas Sporta federāciju padomes pārstāvji – viesojās skolā, lai sveiktu 3.b klases skolēnus un pasniegtu konkursā iegūto galveno balvu – Balanceboard balansa dēli visai klasei, bet katram bērnam individuāli pasniegtu atbalstītāju sarūpētas balvas – BeActive soļu skaitītāju un T-kreklu, kā arī produktus no “Dobeles dzirnavnieka” veselīgu maltīšu pagatavošanai. Skolēni pieņēma arī Jeruzalemes dejas izaicinājumu, izpildot to visiem kopā tepat skolas pagalmā!

#BeActive #BeActiveLatvia #ESSD2020 #Piecelies

Elīna Karlivāne, mamma Lotei no 3.b klases