3. klašu olimpiskais mēnesis

Noslēdzies Olimpiskais mēnesis, kuru ar dažādām sportiskām aktivitātēm piepildīja mūsu skolas trešklasnieki.

22. martā visas trešās klases vienojās kopīgā sporta dienā – jauktās komandās spēlēja tautas bumbu, kā arī katrs varēja pārbaudīt savus spēkus individuālās sacensībās. Skolēni mērojās spēkiem  60 m skrējienā, šķēršļu skrējienā, aukliņlēkšanā.

60 m skrējienā ātrākās meitenes bija: Annija Bitte – 9,6 sek., Laura Pope – 9,99 sek., Sindija Virse – 10,09 sek. Zēniem ātrākie: Mihails Zagorodņihs – 9,79 sek., Hugo Geļevs – 10,16 sek., Gustavs Dambītis – 10,41 sek.

Šķēršļu skrējienā sīvā konkurencē uzvarēja  Annija Bitte, 2.vietā atstājot Paulu Tarbunu, 3.vietā – Paula Larinova.

Zēniem veiklākais šķēršļu pārvarēšanā Harijs Rancāns, atstājot aiz sevis Kārli Ķepi un Mihailu Zagorodņihu.

Aukliņlēkšanā izturību un veiklību vislabāk nodemonstrēja  Zane Seržante , Hugo Liepiņš un Roberts Ozoliņš, izcīnot 1.vietu,   2.vietā  Laura Pope, Paula Larinova, Tīna Luīze Frinde, Jēkabs  Kurts,  3.vietā – Ģirts Grinbergs un Miks Teo Eksto.

30. martā 3. b klase piedalījās “Sporto visa klase” sacensībās Kocēnos. Sacensību dienā, pēc stafetēs uzrādītajiem rezultātiem, ieguvām godpilno 3. vietu. Tagad, kad ir zināmi visi sacensībās veikto uzdevumu rezultāti, savā grupā esam 2. vietā. Skolēniem ir neviltots prieks un gandarījums par paveikto, taču arī neliels rūgtums sirsniņās. Kopvērtējumā esam ieguvuši vienādu punktu skaitu ar 1. vietas ieguvējiem, taču uz finālsacensībām Jelgavā šogad netiekam. Mūs nedaudz pievīla stafetes.

21. aprīlī Olimpiskajā dienā “Soli pa solim #SPORTIŅĀ” visi aktīvi iesaistījās dažādu sportisku uzdevumu veikšanā.

Skaists Olimpiskā mēneša noslēgums izvērtās 3.b klasei, kad ar skolēniem tikās divkārtējais Olimpisko spēļu dalībnieks, trīskārtējais Pasaules kausa ieguvējs, bijušais bobslejists Māris Poikāns.

Sarunas noslēgumā nonācām pie kopīga secinājuma, lai gūtu panākumus, ir sūri un grūti jāstrādā.

Lai nezūd sportotgriba un kustību prieks!

Sporta skolotāja Māra Goba un 3. b klases audzinātāja Guna Gaile