5. un 6. klašu skolēni piedalās Skaļās lasīšanas sacensībās

Jau trešo gadu Viestura vidusskolas 5. un 6. klašu skolēni piedalās Latvijas Nacionālās bibliotēkas rīkotajās  Skaļās lasīšanas sacensībās. Respektējot ierobežojumus, šogad dalībnieki nevarēja pulcēties skolas kamīnzālē, lai klātienē mēģinātu pārliecināt skatītājus par savu prasmi raiti lasīt, pārsteigt un ieinteresēt. Šoreiz vērtēšanai bija jāiesūta 3 minūšu gara lasījuma videoieraksts.

Paldies par ieguldīto darbu un savas mīļākās grāmatas popularizēšanu :

Emīlam Āboliņam(5.a klase), Lūkasam Jurkam( 5.a klase), Rūtai Jansonei( 5.a klase), Edgaram Putniņam (5.a klase), Rūdolfam Krūzem (5.a klase) Elīzai Eltermanei (5.c klase), Pēterim Kripanam (5.c klase) un Ancei Līvai(6.b klase)

Noskatījusies un noklausījusies visus lasījumus, žūrija ( L. Gacka, R. Segliņš un L. Drande) lēma uz reģionālo konkursu sūtīt Rūtas Jansones, Rūdolfa Krūzes un Ances Līvas videoierakstus.

Varbūt šogad kādam no viesturiešiem izdosies nokļūt Skaļās lasīšanas valsts fināla sacensībās Rīgā.

Lai veicas!

Bibliotekāre Laima Drande