6.b klase noslēdz mācību gadu ar ZZ Čempionātu.

Katru gadu vairākas Viesturskolas klases ar lielu azartu piedalās ZZ Čempionātā, kopīgi veido mājasdarbu, pilda pusfināla uzdevumus un priecājas, ja izdodas nokļūt čempionāta finālā – tad aizraujoši pavadīta diena ir garantēta!

Tāpēc bijām ļoti bēdīgi, kad Covid-19 pandēmija izjauca arī šī pasākuma norisi. Tomēr maijs nāca ar priecīgu ziņu – ZZ čempionāta fināls būs, un tajā varēs piedalīties pat tie, kas nepaspēja izpildīt un iesniegt mājasdarbu! Atbilstoši ārkārtējās situācijas noteikumiem, šoreiz čempionātā gan nebija kopīgu klašu komandu (lai gan tās klases, kas bija izpildījušas mājasdarbu, varēja piedalīties īpašo klases kedu izlozē), bet bija iespējams startēt kopā ar savu ģimeni, parādot arī citiem ģimenes locekļiem, ka ZZ Čempionāts – tā ir viena varena lieta!

6.b klasē vairākas ģimenes šo iespēju izmantoja, un 30. maijā devās īsākos vai garākos pārgājienos, kuros nācās atbildēt uz daudziem āķīgiem jautājumiem, un visām komandām veicās ļoti labi, pietrūka tikai dažu punktu līdz maksimālajiem 120. Tiesa, čempionāta galvenā balva – divriteņi visai ģimenei – mūsu klasei šoreiz gāja secen, bet visām komandām tika lieliski pavadīta diena, ZZ lācis ieradās apciemot visas komandas un bija gatavs ar visiem fotografēties, un arī pie pārsteiguma balvas – gardajām “Stropa” picām – tika visi ZZ Čempionāta dalībnieki no 6.b klases!

6.b klases audzinātāja Vineta Šmite