6. klašu “Gudrs, vēl gudrāks” finālā – Anna Segliņa!

Gandrīz katru gadu kāds no viesturiešiem piedalās populārajā LTV erudīcijas raidījumā “Gudrs, vēl gudrāks”, un visi, kas tur pabijuši, atzīst dalību raidījumā par ļoti interesantu un aizraujošu pieredzi.

Šogad īpaši veiksmīga dalība “Gudrs, vēl gudrāks” izdevās Annai Segliņai. Anna ir mērķtiecīga, centīga un talantīga mūsu skolas 6.a klases  skolniece, kas aktīvi piedalās skolas interešu izglītībā, mācās mūzikas skolā,  pilda klases vecākā amatu.

Septembra sākumā Anna ar līdzjutējiem devās uz Rīgu, lai piedalītos TV raidījumā “Gudrs, vēl gudrāks” 6.klašu pusfinālā, un guva iespēju piedalīties  arī finālā, kura ieraksts norisinājās 8.oktobrī.

Anna atzīst, ka tā bija ļoti vērtīga pieredze un viņa noteikti pieteiksies konkursam  arī citu gadu. Ar ar savu piemēru viņa ir iedvesmojusi arī citus klasesbiedrus  būt drosmīgiem un piedalīties konkursos!

Aicinām viesturiešus pie TV ekrāniem piektdien, 23. oktobrī, plkst. 18.50, lai programmā LTV1 redzētu, kā Annai veicās raidījuma “Gudrs, vēl gudrāks” 6. klašu finālā!

6.a klases audzinātāja Gija Kalvīte