Veiksmīgs starts futbola turnīrā

24. un 25. septembrī savas prasmes un cīņas garu VOC futbola laukumā demonstrēja Valmieras Viestura vidusskolas A, B, C un D grupas puišu komandas.

A grupā startēja sešas Valmieras novada pilsētu skolu komandas. Sīvā konkurencē piecās spēlēs izdevās izcīnīt 1 neizšķirtu un tika piedzīvoti 4 zaudējumi, kas noslēgumā deva 5. vietu. Komandā startēja: Krists Lapšāns, Kārlis Kaņeps, Dāvis Pladars, Edgars Gulbis, Linards Žīgurs, Krišjānis Upīte, Lauris Knoks, Artūrs Bergs, Dāvis Bāliņš.

C grupā startēja četras Valmieras novada pilsētu skolu komandas. Pirmajās divās spēlēs nācās piedzīvot zaudējumus, bet trešajā izcīnīta pārliecinoša uzvara un rezultātā izcīnīta 3. vieta. Komandā startēja: Renārs Vizuliņš, Gustavs Pelēkais, Artūrs Kreilis, Eduards Bāliņš, Rūdolfs Andžejevskis, Ernests Kovisārs, Aivars Šetkins, Marks Strazdiņš, Jānis Grava.

D grupā startēja sešas Valmieras novada pilsētu skolu komandas. Veiksmīgas komandas sadarbības rezultātā, Regnārs nosargāja vārtus neskartus visās spēlēs, bet Martins Bāliņš, veikli apmānot pretiniekus, guva 2 vārtus komandas labā. Pēc apļa izspēles mūsu komandai vienāds punktu skaits ar Valmieras sākumskolas komandu. Pēcspēles sitienos mazliet vairāk veiksmes pretinieku pusē. Rezultātā izcīnīta 2. vieta. Komandā startēja: Regnārs Krusts, Salvis Jočis, Kurts Balodis, Roberts Retigs, Mairis Guriņš, Kārlis Ķepis, Jēkabs Kurts, Martins Bāliņš, Kristofers Grasbergs, Ričards Kursītis.

Novēlam turpināt pilnveidot prasmes un gūt jaunus panākumus.

Sporta skolotājs un treneris Elvijs Švēde.