Skolotāju diena- skaista un sirsnīga tradīcija Viesturskolā

Šogad arī mums, divpadsmitajiem, tika uzticēts atbildīgais pienākums iekāpt skolotāju kurpēs, gādājot par atpūtu un izklaidi pedagogiem. Sadarbojoties ar vienpadsmito klašu skolēniem, vadījām mācību stundas gan lieliem, gan maziem viesturiešiem. Lai radītu mācīšanās prieku, mācību priekšmetu tēmas interpretējām, iekļaujot spēles elementus un ļaujot izpausties skolēnu radošumam.

Pateicībā par pedagogu ieguldīto darbu, lutinājām viņus ar saldu sveicienu, kafijas tasi un izklaidējošu pasākumu, kas aizritēja jautrā un humora piepildītā gaisotnē. Skolotāji savā starpā vēl vairāk satuvinājās un to sasniegt palīdzēja muzikāli sveicieni, asprātīgas spēles un izklaidējoši video.
Pārliecinājāmies, ka skolotāja darbs ir atbildīgs, var būt izaicinošs un prasa pacietību.

Paldies, SKOLOTĀJI, par darbu, ko darāt!

12.b klases skolniece Elija Eglīte

Viesturskolas kolektīvs Skolotāju dienai veltītā ekskursijā