Skaļās lasīšanas fināls Rīgā

Sestdien, 5.oktobrī pie Valmieras Integrētās bibliotēkas pulcējās mūsu skolas 6. b klases skolnieces Karlīnas Miezītes atbalstītāji, lai dotos uz Rīgu, Nacionālo bibliotēku, kur Ziedoņa zālē norisinājās Skaļās lasīšanas fināls 5.- 6.klašu skolēniem.

No visas Latvijas pulcējās labākie no labākajiem, kuri ir izturējuši nopietnu konkurenci. Pavisam šajās sacensībās ir piedalījušies 7000 bērnu no visiem Latvijas novadiem. Finālā startēja tikai 19 dalībnieki – 12 zēni un 7 meitenes.

Valmieras Viestura vidusskolas skolniece Karlīna Miezīte lasīja fragmentu no I. Skrastiņas grāmatas “Kā iet pa skolu? normāli”. Meitenes lasījums bija aizrautīgs, atklāja situācijas komiskumu un “traģēdiju” reizē. Šī uzstāšanās izpelnījās žūrijas īpašo apbalvojumu, kuru Karlīna saņēma no Kultūras ministres Agneses Lāces.

Latviešu valodas un literatūras skolotāja Aiga Lūsiņa