Teātra klases dodas ekskursijā

6. oktobrī visas teātra klases devās teatrāļu rudens ekskursijā izzināt kultūru. Šogad diemžēl mēs neapmeklējām nevienu teātra izrādi, bet kultūra jau nav tikai teātris!

Pirmā pietura bija brīnišķīgā Kauņas vecpilsēta. Izstaigājām mazās ieliņas un uzkāpām Augšāmcelšanās bazilikas tornī. Nākamā pietura bija Traķos, kur nogaršojām karamīnu nacionālo ēdienu – kibinus un izstaigājām Traķu ezerpili. Vakarā noguruši ieradāmies mūsu galapunktā – Viļņā, kur arī palikām pa nakti, lai uzkrātu spēkus jaunai dienai!

Otrā diena iesākās ar rīta pastaigu pa Viļņu – aplūkojām vairākas baznīcas, devāmies augšā Ģedemina tornī un atļāvāmies apmānīt mūsu prātus ilūziju muzejā. Pēc kārtīgām pusdienām devāmies mājās – noguruši, bet laimīgi un piesātināti ar lietuviešu kultūru.

Paldies Inai Grāvītei par interesantiem vēstures faktiem visa brauciena garumā!

11.a klases skolniece Līva Krjučkova