Mūsu zeme skaistā!

Šajā mācību gadā jau trešo reizi nodibinājums “Zinātnes un inovāciju parks” īstenoja projektu “Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss ”Mana zeme skaistā””. Projekta mērķis ir stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot, mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes.

Konkursā vienmēr ir piedalījušies viesturieši. Šogad tie bija 11 skolēni – Rojs Burcevs no 1.a klases, Jēkabs Bērziņš, Ralfs Ozols – Kumeliņš, Daniels Maslovskis, Roberts Podojahins, Emīls Rozītis, Gabriela Alise Ruzijeva un Kristiāna Zvirgzde no 2.a klases, Ieva Bērziņa no 3a klases, Daniela Rakecka no 5.a klases un Santa Andrupe no 12.c klases.

Labākie panākumi konkursā šoreiz pašiem jaunākajiem:

1.vieta Rojam Burcevam

2.vieta Jēkabam Bērziņam

3.vieta Ralfam Ozolam – Kumeliņam

Sveicam uzvarētājus un aicinām arī pārējos viesturiešus vērot un iemūžināt mūsu zemes skaistumu!