Mūsu Gaisma Latvijai

Pavisam tuvu 11. novembris, Lāčplēša diena. Diena, kad pieminām Brīvības cīņās kritušos kareivjus un laiks, kad godinām savas valsts pastāvēšanu, tradīcijas, vērtības.

Aicinām arī šogad godināt Lāčplēša dienas varoņus savā ģimenes lokā, aizdedzot sveces.

Dodot “Mūsu Gaismu Latvijai”, arī šogad Viesturskola iemirdzēsies valsts karoga krāsās. 11. novembrī no plkst. 17.00 līdz 19.00 Valmieras Viestura vidusskola izgaismosies, sūtot gaismas staru muzikālus sveicienus tiem, kas lepni cīnījušies un iestājušies par Latvijas vārdu. Pirmo iemirdzēšanās mirkli piedzīvos Valmieras Viestura vidusskolas logo uz skolas sienas, kas tapis sadarbībā un pateicoties skolas ilggadējam direktoram Ivaram Briedim un Viesturskolas absolventu ziedojumiem.

Gaisma iemirdzēsies arī Valmieras Viestura vidusskolas pagalmā ar 1.-3.klašu skolēnu darinātajiem lukturīšiem, radot prieku un svētku sajūtu sirdī ikvienam garāmgājējam.

“Gaismu sauca, Gaisma ausa, mūžam stāvēs Gaismas pils” (Auseklis)

Aicinām pastaigas laikā nonākt gar skolu, lai izbaudītu svētku noskaņas!

Lai svētku un patriotiskā noskaņa ienāk ikkatrā mājā un sirdī!