Aizvadīta karjeras nedēļa 1. – 6. klašu skolēniem

No 24. līdz 28.maijam Valmieras Viestura vidusskolas 1.- 6.klašu  skolēni aktīvi iesaistījās Karjeras nedēļas aktivitātēs, kuras tapa sadarbībā ar Valmieras pilsētu, Valmieras Attīstības aģentūru, mūsu pilsētas uzņēmumiem un Valmieras skolām.

Jau pirms Karjeras nedēļas mazie viesturieši (1.-4.klases) bija krietni pastrādājuši, iesūtot vairāk kā 40 video mīklas par dažādām profesijām. Mīklas bija interesantas, atraktīvas un pārdomātas, par ko paldies jāsaka mīklu iesūtītāju ģimenēm.

Karjeras nedēļā 1.-4.klašu skolēni tikās tiešsaistes viktorīnā „Uzmini nu, kas tas ir?”, kurā, sacenšoties ar saviem klasesbiedriem, bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par plašo profesiju pasauli, kā arī uzzināt daudz jauna. Veiksmīgākie viktorīnas dalībnieki saņēma balvas no Karjeras nedēļas atbalstītājiem.

1.-4.klašu skolēniem individuāli bija iespēja piedalīties arī mīklu spēlē „Uzmini profesiju!”, kurā arī viesturieši tika pie jaukām balvām no dažādiem Valmieras uzņēmumiem.

5.-6. klašu skolēni piedalījās “Selfiju jeb pašiņu skrējienā”. Skolēni, vadoties pēc kartes norādījumiem, meklēja 12 uzņēmumu un organizāciju objektus un atbildēja uz dažādiem jautājumiem. Tādā veidā skolēni iepazina Valmieras vidi no cita skatu punkta un uzzināja daudz jauna par Valmieras uzņēmumiem un iespējām mūsu pilsētā.

Aktivitāšu saturs un balvu fonds tapa sadarbībā ar:

Vidzemes Augstskolu, PIKC “Valmieras tehnikums”, VALPRO, Valmieras piens, Vidzemes Olimpiskais centrs, SIA ZAAO, Vidzemes Slimnīca, Wunder, VAKS kooperatīvs, VALMIERA GLASS, Valmieras koprades darbnīca DARE!

Paldies visiem viesturiešiem par aktīvu dalību Karjeras nedēļā!

VVV karjeras pedagoģe Līga Gacka