Attālinātā mīlestība un sirsnīgais 5.a klases kolektīvs

Nupat kā piedzīvots gada draudzīgākais, sirsnīgākais, mīlestības piepildītākais laiks – Valentīna dienas svētki.

Laiks, kad mēdzam iepriecināt viens otru ar negaidītu pārsteigumu, skolas Valentīna dienas pastā aizsūtīt mīļu vēstulīti vai apsveikuma kartiņu, laiks, kad klases kolektīva puiši lutina klases meitenes ar ziediem un šokolādi. Šoreiz piedzīvojām Valentīna dienu attālināti.

Taču attālums nav bijis šķērslis, lai sajustu klātbūtni arī laikā, kad jāievēro stingri distancēšanās noteikumi. Tas izdevās 5.a klases skolēniem, kuri radīja sirsnīgus rokdarbus, ļāvās Amora zinātniskiem eksperimentiem, rosījās virtuvē un gatavoja kārumus, daloties priekā un aicinot virtuāli nogaršot kūkas un, galvenais, sajust mīlestību, būt draudzīgiem, atklājot, ka mazliet, mazliet (un tā nav tiesa, jo patiesībā ļoti, ļoti) ilgojās viens pēc otra.

Sirsnīgā mīlestībā,

5.a klases kolektīvs.