Atzinība matemātikas olimpiādē “Tik vai… Cik?”

Viesturskolas 4. klašu skolēni tradicionāli katru gadu piedalās A. Liepas Neklātienes matemātikas skolas organizētajā olimpiādē “Tik vai… Cik?”

Olimpiāde “Tik vai… Cik?” ir matemātikas sacensības 4. klašu skolēniem. Tās mērķis ir veicināt skolēnu interesi par matemātiku, attīstīt matemātisko un loģisko domāšanu, radošumu un iemaņas nestandarta uzdevumu risināšanā.

2. Olimpiāde notiek katru mācību gadu 4 kārtās. Pirmās trīs kārtas tiek rīkotas skolās, tajās var piedalīties jebkurš gribētājs, bet uz 4. kārtu tiek uzaicināti tikai tie, kam pirmajās 3 kārtās veicies vislabāk, un šī kārta tiek rīkota klātienē. Šogad, ņemot vērā ārkārtējo situāciju, 4. kārta notika tiešsaistē, un uz to bija uzaicināti 6 mūsu skolas skolēni: Ričards Bundzis un Jēkabs Vagars no 4.b klases, Katrīna Gailīte, Gustavs Ločmelis, Laimiņš Mastiņš un Raivo Rožlapa no 4.c klases.

Vislabāk šogad konkursā veicās Jēkabam Vagaram un Katrīnai Gailītei, kas konkursa četru kārtu kopvērtējumā ieguva atzinību.

Sveicam un lepojamies!