Dambretisti – Latvijas Skolēnu sporta spēļu čempioni

Komandām U8 grupā 1.vietā – Paula Veinberga, Marta Paegle, Endijs Tīlens un Kaspars Grava, 3.vietā – Elīze Strazdiņa-Stradiņa, Kimberlija Boša, Everts Putniņš un Kristaps Melbārdis, un komandai palīdēja Rēzija Uva Šķipore, Alise Strode un Valters Grava.

U10 grupā 1.vietā – Keita Davidova, Estere Baumane, Marks Paegle un Ričards Kviesītis, un komandai palīdēja Estere Vadone, Dāvis Brolis, Gunārs Neļķe, Ernests Bērziņš un Edvards Tomsons.

U13 grupā 2.vietā – Alise Jaunkalne, Evija Struncēna, Kevins Vasiļevskis un Gustavs Gračevs, un komandai palīdēja Raivo Dukulis, Emīls Tīlens un Reinis Apsītis.

Individuāli zelta medaļas izcīnīja Pēteris Kripans un Endijs Tīlens, sudraba medaļa – Markam Paeglem, bronzas medaļa – Alisei Jaunkalnei.

Skolotāji Ligita Vasiļevska un Uldis Ābeltiņš