Darba svētki

Viesturskola ir tradīcijām bagāta skola. Viena no šīm tradīcijām jau vairāk nekā 20 gadu garumā ir Darba svētki – to skolotāju godināšana, kas skolēnus mācījuši 10, 15, 20 vai vairāk gadu. Darba svētki tradicionāli tiek svinēti pēdējā mācību dienā pirms pavasara brīvlaika, un tā tas notika arī šopavasar, pirmo reizi pēc divu gadu pārtraukuma.

Šogad Darba svētkus svinēja skolotājas

Ilvija Aizupiete

Sandra Baumane

Aija Bērziņa

Dace Cinīte

Laima Drande

Guna Gaile

Aiga Gartmane

Ineta Lancmane

Ginta Līrmane

Linda Mīļā

Vineta Šmite

Vineta Zariņa

Darba svētku diena tradicionāli aizsākas ar svinīgām brokastīm, kad skolai netradicionāli klusā un mierīgā atmosfērā labus vārdus teic un katra gaviļnieka īpašo devumu skolai izceļ gan mūsu skolas direktors, gan pilsētas pašvaldības pārstāvis (šogad – Jānis Baiks). Seko skolēnu apsveikumi, un diena noslēdzas jau atkal skolai pavisam raksturīgā, skaļā un radošā atmosfērā – Darba svētku ballē, ko gaviļniekiem par godu organizē skolas arodkomiteja. Šogad balles tēma bija “Kino un mēs”, tajā kolēģi uzzināja par jubilāru mīļākajām kinofilmām, bet gaviļnieki – par to, ar kādas filmas tēlu viņi asociējas saviem jomas kolēģiem. To visu un vēl daudz citu kadru vienā kinolentē atraktīvi samontēja vakara vadītāji – skolotāji Lāsma Gredzena un Dainis Trēziņš.

Darba svētku jubilāriem vēlam daudz radošu ideju un spēka nākamajiem darba gadiem, bet mums visiem kopā – izturību, izturību un vēlreiz izturību atlikušajam mācību cēlienam!