Dārza svētki un Labdarības nedēļa 2019

Pēdējo mācību gada nedēļu Viesturskolā aizvadījām aktīvi. Tā kā janvārī nerealizējām 20 gadus seno skolas tradīciju  – Labdarības nedēļu -, apvienojām to ar salīdzinoši jauno skolas iedibināto pasākumu – Dārza svētkiem. Visu nedēļu pavadījām ģimenes zīmē. Pasākumu kopums “VVV par ģimenēm” iezīmēja skolas vērtības, deva iespēju par tām padomāt ikvienam, kurš piedalījās kādā no aktivitātēm, vai tas būtu Labdarības tirdziņš, vai vēstule vecākiem, vai svētku koncerts.

Dārza svētku dienā pulcējāmies kopā, lai piedalītos dažādās aktivitātēs, par ko bija parūpējušies VVV skolēnu pašpārvaldes jaunieši un Sākumskolas vecāku domes pārstāvji. Aktivitāšu laikā bija iespēja ziedot šī gada labdarības mērķim, atbalstot sabiedriskā labuma biedrību “Ģimenes šūpulis”- vietu, kur dzimst ģimene.

Svētku koncerts aizritēja neformālā un ģimeniskā gaisotnē, uzstājās viesturieši, kuri bija pieteikuši savus priekšnesumus koncertam, skolas kori, deju grupa “Minerva”, skolas ansambļi. Īpaši sirsnīgi bija ģimeņu priekšnesumi – dziesma “Dzeltenās kurpes”, ko izpildīja Mariuss Grencis (2.c) ar savu mammu un “Nepareizā dziesma”, ko   mums ļāva baudīt Jansonu ģimene pilnā sastāvā. Prieks, ka bija klašu priekšnesumi – 1.b, 3.b un 4.c, kur piedalījās visa klase. Koncertu vadīja viesturiešu ģimenes: skolotāja Inese Barce ar meitām, Jansonu, Bērziņu, Upīšu, Šmitu, Baranovu, Fogeļu, Jurku ģimenes, māsas Ziemanes, Segliņu bērni, Viesturs un Tīna Gobas,  māsas Stoleres, Aivita un Roberts Ciprusi, māsas Veides, brāļi Viļumi, Katrīna un Jēkabs Vagari, māsas Dakses, māsas Peipes, brāļi Bāliņi, Dominiks un Sofija Urbanoviči, Elizabete, Jēkabs un Gustavs Ločmeļi. Koncertu noslēdza Līga Gacka ar meitu Alisi, paziņojot Labdarības nedēļā saziedoto naudas summu un novēlot skaistiem, ģimeniskiem piedzīvojumiem bagātu vasaru.

Labdarības nedēļā saziedojām 650 eiro, kas tika nodoti

biedrībai “Ģimenes šūpulis”, lai atbalstītu tās ģimenes, kurām pašreiz tas ir ļoti vajadzīgs.

Paldies visiem, kas padarīja mācību gada pēdējo nedēļu saulaināku un sirdssiltāku!

Direktora vietnieces audzināšanas jomā Simona Šmidte un Līga Gacka