Dzimšanas dienas cilpas noslēgušās

Karlsons 81. dzimšanas dienā noteikti būtu gribējis 80 tortes un vienu svecīti.  Viesturiešiem šogad tika 8 apaļas cilpas un viena labi pavadīta nedēļas nogale, spēlējot aktīvās atpūtas spēli “Cilpojam Viesturskolai”.

Skolas jubilejas spēlē cilpas meta un uz gudriem jautājumiem atbildēja lieli un mazi viesturieši, viņu ģimenes locekļi un mājdzīvnieki, direktors un skolotāji, absolventi un deputāti. Viesturiešu cilpotāji dažādās Latvijas vietās bija sastopami no rīta ausmiņas līdz Ziemassvētku noskaņās izgaismotām ielām nakts stundās. Jautājumi bija grūti, Sprīdīša galveno režisoru Robertu Segliņu fotogrāfijā atpazīt bija gandrīz neiespējami. Dažiem nācās glābties no karaliskā dinozaura Rex, rāpjoties kokos, citiem palīdzēja draudzīgs pingvīnu bariņš, bet dažs spēlē tā iekarsa, ka savu cepuri uz brīdi varēja uzdāvināt akmens puisēnam kādā no Valmieras skvēriņiem. Ar vārdu sakot, gāja patiešām karsti!

Visgudrākie un atjautīgākie šajā sacensību nedēļas nogalē izrādījās Viesturskolas pašreizējie skolēni, trīs komandas sasniedza maksimālo punktu skaitu (98) – “12.b”, “Bingo un Nora” un “Dzjonsis”. No absolventu vidus erudītākās bija komandas “13.b” un “Petruseviču ģimene”, kam līdz pilnīgai uzvarai pietrūka tikai 1 punkts. Bet aktīvākās cilpotāju klases šoreiz izrādījās 2.a, 2.b un 3.b klases ar attiecīgi 10, 9 un 8 cilpotājiem.

Paldies spēles veidotājiem un dalībniekiem! Piedāvājam nelielu ieskatu cilpotāju bilžu galerijā.