Ekskursija čaklākajiem makulatūras vācējiem

Oktobris Viesturskolas iepriekšējā mācību gada čaklākajiem makulatūras vācējiem iesākās ar godam nopelnīto ekskursiju. Šoreiz skolēniem bija iespēja Vienkoču parkā uzzināt, kas tad īsti ir “vienkocis”, kā izskatās pirmā smilšu māja Latvijā, ko no koka var pagatavot, kā arī gide pastāstīja Līgatnes ciemata rašanās vēsturi, izrādot parka teritorijā esošos Līgatnes papīrfabrikas ciemata lielizmēra maketus. Rotu darbnīcā katrs varēja radīt paša izvēlētu suvenīru no dabas veltēm, tā izveidojot unikāla dizaina rokassprādzi vai atslēgu piekariņu. Pēc aktivitātēm piknika pauzes maltīti ieturējām turpat parka teritorijā, skaista meža ielokā.

Pēc aktīva dienas iesākuma devamies tālāk uz Līgatni apskatīties, kā tad maketos redzētais izskatās dzīvē, izejot nelielā pārgājienā pa Līgatnes centru. Pēc pastaigas skolēni izbaudīja priekus Līgatnes Tīklu parkā.

Paldies SIA ZAAO par zaļā dzīvesveida veicināšanu un motivējošām balviņām!

Atgādinām, ka arī šogad Viesturskolā norisinās makulatūras vākšanas akcija. Tuvākie makulatūras nodošanas datumi – 7. un 8.novembris. Saite uz elektronisko pieteikšanās kalendāru jau drīzumā būs atrodama e-klases pastā.

Sintija Kalniņa,

direktora vietniece audzināšanas darbā