Erudīcijas spēle “Gudram būt ir stilīgi”

17.oktobra vakarā skolas kamīnzālē uz erudīcijas pasākumu pulcējās 3.-4.klases, lai pierādītu, ka Viesturskolā mācās zinoši un erudīti jaunieši. 4 kārtās spēlē piedalīties varēja ikviens, kurš vēlējās izmēģināt savus spēkus. Kā spēlētājiem veicās? Pārsteidzoši labi, pieveicot pat visgrūtākos spēles jautājumus. Domāju, ka skolotājas varēja būt gandarītas par savu skolēnu zināšanām. Vislabāk veicās 3.c un 4.b klasei, kuras saņēma uzvarētāju kausus savās klašu grupās. Pasākumā valdīja azartiska, bet draudzīga noskaņa, skolēni atbalstīja viens otru gan ar saukļiem, gan aplausiem un ovācijām. Prieks, ka viesturiešus aizrauj šādas spēles!

Pasākuma noslēgumā bija iespēja no sirds izdejoties disenītē, par ko liels paldies skolotāja Guntara Aizupieša dīdžeju pulciņa zēniem – Aleksandram, Lukam un Kalvim!

Direktora vietniece audzināšanas jomā Līga Gacka