Es tev aizsūtīšu Ziemassvētku kartiņu

Šoziem Viesturskolas 4.klašu skolēni kopā ar vēl 11 valstu un citu 13 skolu skolēniem piedalās starptautiskajā eTwinning Ziemassvētku kartiņu apmaiņas projektā „Es tev aizsūtīšu Ziemassvētku kartiņu”. Latvijas bērnu veidotās kartiņas aizceļoja uz Poliju, Igauniju, Lietuvu, Rumāniju, Portugāli, Turciju, Bulgāriju, Itāliju, Spāniju, Slovākiju, Horvātiju, kā arī uz Tenerifi (Spānijā) un Madeiru (Portugālē).

Pirms apsveikumu gatavošanas skolēni iepazina partnervalstis, to galvaspilsētas, karogus un interesantākos faktus. Tad iepazināmies ar citu valstu skolēniem, kā arī iepazīstinājām ar sevi. Projekts deva mums iespēju spēlēt interaktīvas spēles par valstīm un Ziemassvētkiem, dzirdēt dažādu tautu Ziemassvētku sveicienus, uzzināt tradīcijas. Arī mēs paši dziedājām „Zvaniņš skan” gan latviski, gan angliski, ierakstījām kopīgajā interaktīvajā grāmatā par piparkūkām un saņēmām ļoti daudz jauku pašdarinātu Ziemassvētku apsveikumu. Līdz projekta beigām ceram vēl piedalīties kādā online aktivitātē.

Projektā 4.a klasi pārstāv Alise Elizabete Ipatova, Anna Mūze, Keita Putniņa un Samanta Spule. Čakli darbojas arī 4.b klases skolēni Melānija Bērziņa, Jānis Līviņš, Samanta Rubacka un Marta Vaļģe.

Angļu valodas skolotāja Anda Dubulte