Esam čaklākie makulatūras vācēji Vidzemē!

Noslēgusies ZAAO organizētā makulatūras un PET pudeļu vākšanas akcija izglītības iestādēs “Dabai labu darīt”. Šogad kopā izglītības iestāžu audzēkņi, pedagogi un viņu atbalstītāji savāca 227 tonnas makulatūras un 255,60 m3 PET pudeļu.

Akcijā piedalījās 74 izglītības iestādes – 44 skolas un 29 pirmsskolas un pirmsskolas grupas, 1 interešu izglītības iestāde no Apes, Amatas, Alojas, Beverīnas, Burtnieku, Cēsu, Jaunpiebalgas, Kocēnu, Limbažu, Pārgaujas, Priekuļu, Rūjienas, Salacgrīvas, Saulkrastu, Smiltenes, Strenču, Valkas, Viļakas, Vecpiebalgas novadiem un Valmieras pilsētas.

Pēc savāktā makulatūras apjoma mēs, viesturieši, esam galvenie laureāti skolu kategorijā, savācot 30 t makulatūras! 2. vietā – Smiltenes vidusskola ar savāktām 26.1 t, bet trešie – O. Vācieša Gaujienas pamatskola (12, 04 t makulatūras).

Paldies visiem čaklajiem viesturiešiem, kas piedalījās šajā akcijā!