eTwinning projekta dalībnieku tikšanās Valmierā

14.septembrī  Valmieras Viestura vidusskolā viesojās eTwinning sadarbības partneri no Daugavpils pilsētas bērnu un jauniešu centra ‘’Jaunība’’ un Valmieras 2 vidusskolas. Ciemiņi iepazinās ar mūsu skolu, apmeklēja praktiskās nodarbības Valmieras 2. vidusskolā, ciemojās Valmieras tehnikumā un Valmieras janatnes centrā ‘’Vinda’’.

Tikšanās reizē noslēdzām iepriekšējo projektu “Tilts manā apkārtnē” un uzsākām jaunu projektu “Ierīču darbināšana ar dažādiem pārvadiem”. Jaunais projekts paredzēts 4.-10. klašu skolēniem. Projektā skolēni iepazīsies ar dažādiem pārvadiem, to nozīmi ierīču darbināšanā, pētīs, eksperimentēs, veidos prototipus, sadarbosies, vērtēs viens otra veikumu, dalīsies savā pieredzē. Projekts noslēgsies ar prototipu prezentāciju un virtuālo izstādi.

Ciemiņiem ļoti patika Valmiera. Skolēniem bija iespēja iepazīties tuvāk, savstarpēji sadarboties. Skolotāji dalījās ar pieredzi un veidoja savstarpējas sasdarbības saites.

skolotāja Lolita Trauliņa