„Gudrs, vēl gudrāks” – iespēja apliecināt zināšanas un paplašināt redzesloku

Arī 2022.gadā piektdienu vakaros LTV1 ekrānos būs iespējams vērot erudīcijas spēli „Gudrs, vēl gudrāks”. Janvārī savu erudīciju pierādīs 9. klašu skolēni. Dalībnieku vidū varēs redzēt un būs iespēja līdzi just  viesturietei, 9.b klases skolniecei Terēzei Jurkai. Viņas debija raidījumā notika tiešsaistē. Viesturskolas sienas iedrošināja un soli pa solim palīdzēja sasniegt pēc iespējas labāku rezultātu, tā pierādot, ka mācībās un interešu izglītībā iegūtās zināšanas ir dzīvē noderīgas. Klasesbiedri bija parūpējušies un izveidojuši plakātu, kas atklāja, cik daudzveidīgas intereses ir Terēzei.

Kā interesants piedzīvojums pamatskolas gados dalība erudīcijas raidījumā „Gudrs, vēl gudrāks” noteikti paliks atmiņā Nikijai Birumai, Paulīnai Jansonei un Terēzei Jurkai.

Lai paveiktais sniedz gandarījumu un  iedvesmo jauniem sasniegumiem!

9.b klases audzinātāja Anda Upīte-Markuse