“Hippo” olimpiādes otrā kārta būs!

Šajā mācību gadā, pateicoties skolotājas Daces Cinītes iniciatīvai, 117 Viesturskolas skolēni izmēģināja spēkus starptautiskajā angļu valodas olimpiādē “Hippo”. Olimpiādi organizē triju valstu – Itālijas, Serbijas un Horvātijas – veidotā nevalstiskā organizācija “Global Hippo Association”. un šajā gadā tā notiek jau astoto reizi. Olimpiāde notiek trijās kārtās. Pirmo divu kārtu uzdevumus skolēniem paredzēts veikt savās skolās, bet paši labākie, kas tikuši konkursa finālā, dodas uz sacensībām Itālijā.

Diemžēl šajā gadā arī šīs olimpiādes norisi izjauca vīrusa Covid-19 izraisītā pandēmija, pēc plāna paspēja notikt tikai konkursa pirmā – priekšsacīkšu kārta. Taču nu, dzīvei pamazām sakārtojoties, arī olimpiāde var turpināties, tāpēc ar lepnumu varam sveikt piecus viesturiešus, kas pirmās kārtas uzdevumus veikuši bez kļūdām un izcīnījuši tiesības piedalīties konkursa pusfinālā:

Esteri Alisi Melbergu no 3.c klases,

Pēteri Dāvidu Vītolu no 6.a klases,

Kati Krieviņu no 6.c klases,

Lindu Evelīnu Pērkoni no 7.a klases un

Ralfu Frīdvaldu no 7.b klases.

Šie skolēni piedalīsies olimipādes nākamajā kārtā 28. maijā plkst. 10.00 zoom platformā.

Pārējie Hippo olimpiādes dalībnieki ar saviem rezultātiem var iepazīties olimpiādes mājaslapā www.hippo-competition.org