Iepazīstam profesijas un radoši darbojamies “Artifex plus”

1.novembrī mēs, 10.b klases skolēni, devāmies mācību ekskursijā uz “Artifex plus”, lai uzzinātu, kā top reklāmas, zīmes, dažādas uzlīmes, priekšmetu un apģērba apdruka. Ekskursijas laikā uzzinājām par darbu reklāmas izgatavošanas nozarē.

Sākumā mums bija iespēja gūt praktisku ieskatu dizainera, projekta vadītāja un reklāmu izgatavotāja profesijās. Mēs secinājām, ka šīs profesijas ir radošas, taču nav vieglas, jo ir jāspēj saprast un reizēm uzminēt klienta vēlmes. Devāmies arī nelielā ekskursijā pa uzņēmuma ēku, lai apskatītu dažādas ierīces un priekšmetus, ar kuru palīdzību top daudzveidīgie darbi, piemēram, ar sietspiedi veic apģērbu apdruku. Redzējām dažādus printerus un līmplēves, kurus izmanto, veidojot darbus, un bija iespēja uzzināt par darba tapšanas procesu. “Artifex plus” darbojas dažādās jomās, kā piemēram, gatavo balvas, apdrukā priekšmetus un veido zīmogus. Bija interesanti uzzināt, ka šis uzņēmums gatavo arī diplomus un suvenīrus mūsu skolai.

Nodarbības noslēgumā katram bija lieliska iespēja radoši izpausties, veidojot īpašu dizainu savai piespraudītei.

Cerams, ka mūsu raksts iedvesmos arī jūs apmeklēt šo uzņēmumu un uzzināt ko jaunu.

Samanta Froša, Anna Smilga, 10.b