Iepazīstieties – Skolēnu prezidenta amata kandidāti

Krišs Gulbis (12.b klase)

Es mīlu būt nepārtrauktā kustībā, tāpēc esmu visai spontāns cilvēks, taču zem šīs spontanitātes, vienmēr gulst dziļa atbildība un mērķtiecība. Māksla manā dzīvē palēnina ikdienas steigu. Tā ļauj saredzēt nesaredzēto, saklausīt nesaklausīto un aptvert neaptveramo, tāpēc brīvajā laikā nodarbojos ar gleznošanu, mūziku un lasīšanu. Viesturi ir bijušas manas otrās mājas jau ļoti ilgu laiku – 12 gadus. Lieta, ko šajā laikā esmu sapratis: labāk sekot savai, nevis kolektīvajai plūsmai. Tad nekad nevar noiet greizi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Karīna Doroško (12.a klase)

Nav neviena jautājuma, uz kuru Karīna nezinātu atbildi – tā par viņu saka skolasbiedri. 

Mērķtiecība un disciplīna ir mani dzinējspēki. Es vienmēr spēju visām situācijām atrast racionālu risinājumu. Neesmu nekad saskārusies ar uzdevumiem, kuri man nebūtu pa spēkam, jo esmu ļoti neatlaidīga. Nekad nedarīšu to, ko neprotu un nerunāšu, ko nezinu. 

Es esmu ļoti daudzpusīga, visu dzīvi dziedu, spēlēju klavieres, orķestrī esmu bundziniece un dziedu skolas blicē. Brīvajā laikā pētu vēsturi, jo uzskatu, ka vēsture atkārtojas un jebkurš cilvēks no tās var daudz ko mācīties. 

Pagāšgad pildīju skolas prezidenta vietnieces pienākumus, ieguvu lielu pieredzi konkursu un pasākumu organizēšanā, projektu vadībā un sadarbībā ar sponsoriem. Turpinu šo darbību arī šogad! 

Viesturskola man ir vieta, kur smeļos iedvesmu un motivāciju, lai padarītu apkārtējo pasauli radošāku un krāsaināku!