Īs(t)a pamācība mīlēšanā!

Īs(t)a pamācība mīlēšanā!

Klāt ir pavasaris, marta mēnesis! Un kā jau katru gadu šajā laikā Viesturskolas skolēni priecē sevi un citus ar interešu izglītības kolektīvu priekšnesumiem. Koncertā piedalās skolēni no 1. līdz 12.klasei, rādot savus talantus.

Viesturieši šoreiz ļāvās drastiskai tēmai “Īs(t)a pamācība mīlēšanā!” Tēma tika aizgūta no Žetona vakara izrādes un koncertu caurvija galveno varoņu padomi kā tad ir meklēt mīlestību sevī, draugos, savos mīļajos, tuviniekos, dziesmā, spēlē, dejā un mūzikā. Mazie un lielie dejotāji un dziedātāji, kori, vokāli instrumentālie ansambļi(šoreiz pat trīs sastāvi!) un protams skolēnu teātris “Sprīdītis” priecēja skatītājus.

Jaunieši bija pacilātā noskaņojumā, jo ir taču patīkami un satraucoši būt uz skatuves, prožektoru gaismā dejot un spēlēt, dziedāt tā pa īstam draugiem, tuviniekiem un dzirdēt sev veltītus aplausus. Koncerta izskaņā visi: gan mākslinieki, gan klausītāji bija mīlestības pilni un neskopojās ar “paldies!”

Ir fantastiski, ka skola var piedāvāt ikkatram jaunietim rast iespēju atbilstoši savām interesēm piedalīties kādā no nodarbībām, attīstīt savus talantus, iegūt jaunu pieredzi.

Skola pateicas visiem pulciņu vadītājiem un to dalībniekiem radot patiesi krāšņu un piepildītu ar pozitīvām emocijām koncertu.