Izvēlies un balso!

Nodibinājums “Zinātnes un inovāciju parks” jau vairākus gadus īsteno projektu “Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss ”Mana zeme skaistā””. Projekta mērķis ir stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot, mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes.

Konkursa ietvaros skolēni aicināti uzņemt Latviju raksturojošas fotogrāfijas, izmantojot mobilos telefonus un foto aparātus. 

Skolēnu labākie darbi tiks izgatavoti, kā foto gleznas un izstādīti izstādēs, lai demonstrētu plašai sabiedrībai. Projekta noslēgumā foto gleznas kā dāvinājums nonāks skolu īpašumā, ienesot valsts svētku noskaņu un Latvijas skaistumu caur skolēnu radošajiem darbiem mācību iestādēs.

Šobrīd darbu iesniegšana ir beigusies, sākusies balsošana, kas noslēgsies 2021. gada 1. decembrī. Ar savu skatījumu uz Latvijas skaistumu konkursā piedalās 66 viesturieši no dažādām klasēm. Aicinām iepazīties ar viņu darbiem pievienotajā saitē, kā arī balsot – par drauga un klasesbiedra veikumu, un, protams, par to Latvijas fotogrāfiju, kas katru uzrunā visvairāk!

https://manazemeskaista.lv/skolas/309