Jauna pieredze dizaina un tehnoloģiju olimpiādē

Šī gada 4. aprīlī norisinājās 25. atklātā Latvijas skolu tehnoloģiju un dizaina olimpiāde „Ezītis miglā”. Šī olimpiāde norisinājās tiešsaistē, tās laikā bija jāizveido augstas detalizācijas prototips, kurā iekļauts olimpiādes tēmas simbols “mēnestiņš”. Viesturskolu olimpiādē pārstāvēja Dārta Elīza Bērziņa (12.a) un Paula Kukle (11.b).

Stāsta Dārta :”Tas bija lielisks izaicinājums, kura laikā bija jāizplāno viss līdz smalkākajai detaļai un lietotāja vajadzībām.

Piedaloties šajā olimpiādē, tika iegūtas jaunas prasmes, kā savienot dažādus materiālus, domājot par dažādiem aspektiem – lietotāju, materiālu ilgtspēju un estētiku.”

Paula saka: ”Man ļoti patika šī pieredze, lai gan olimpiādē jutu haosu, tas tā piederas pie māksliniekiem. Manuprāt, mēs ar Dārtu ļoti labi un produktīvi pastrādājām.”

Vēlamies  teikt paldies skolotājai Daigai Stalšānei par iedrošināšanu un atbalstu!

Dārta un Paula.