Karjeras attīstības atbalsta pasākums Viesturskolā

2.un 3. septembrī Valmieras Viestura vidusskolas 9.-12.klašu skolēni karjeras attīstības atbalsta pasākuma ietvaros tikās ar Valmieras novada fonda pārstāvēm. Fonda pārstāves iepazīstināja ar labdarības iespējām Valmierā un paplašināja priekšstatu par fonda darbību, piedāvājot iespēju skolēniem skatīties prezentāciju, izteikt un argumentēt savu viedokli un sadarboties spēlēs. Mūsuprāt, interesantākais uzdevums bija jauna projekta izveide kopā ar klasesbiedriem. Pārsteidza grupu radošās idejas, jo pašām uzdevumu izpildīt bija diezgan grūti. Uzvarētājiem tika dota līdz šim nebijusi iespēja – gūt atbalstu un finansējumu projekta īstenošanai. Varējām arī uzklausīt citu vienaudžu viedokli par dažādiem jautājumiem saistībā ar labdarību, protams, arī izteikt savējo. Šī mums bija jauna pieredze, kā arī guvām priekšstatu, kāpēc ir svarīgi piedalīties brīvprātīgajos darbos un jaunu projektu izveidē. Paldies par šo iespēju un jauniegūtajām zināšanām!

9.b klases skolnieces Paulīna Jansone un Nikija Biruma