Ko teiksi, viesturieti?

Sveiks, viesturieti!

Jau otro gadu pēc kārtas mūsu skolā tiek īstenots projekts “Kontakts”. Šogad projektu mūsu skolā īsteno trīs aktīvi jaunieši no 11.a klases: Anna Bērziņa, Marta Šaicāne un Niks Judenkovs kopā ar iniciatīvas ”Kontakts” mentori Ivetu Upīti. Jaunieši kopš pavasara ir aktīvi darbojušies un šobrīd ir gatavi sagatavoto rādīt plašākai publikai. Mūsu skolā ir tapis podkāsta raidījums!

“Ko teiksi, viesturieti?” podkāsta epizodēs mēs, trīs viesturieši, runāsim par mentālo veselību, skolas dzīvi un klāstīsim savu dzīves pieredzi, kas kādam var būt kā palīdzīga roka grūtā dzīves brīdī!

31.oktobris ir tā diena, kad tiek izlaista podkāsta pirmā epizode, iepazīšanās epizode, kur izstāstīsim, kas tad mēs esam, dalīsimies ar savu pieredzi, uzsākot dzīvi dienesta viesnīcā. Kāpēc Viesturskola? Kāpēc ir vērts uzdrīkstēties? Podkāsta pirmā epizode “Kas notiek manā galvā?” pieejama straumēšanas vietnē “Spotify”.

Podkāsta galvenā vērtība ir mentālās veselības tematika, tāpēc piedāvājam savu sirdssāpi, problēmu anonīmi izstāstīt podkāsta vadītājiem, apakšā pieejamajā linkā. Iesūtītās situācijas apskatīsim podkāsta epizodēs, piedāvājot savu risinājumu.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSctNoiS_HLzdKDccJRMlcAmLKsPdAJ0NG6KFnY_pzsF3u3wfw/viewform

Anna Bērziņa, Marta Šaicāne un Niks Judenkovs kopā ar iniciatīvas ”Kontakts” mentori Ivetu Upīti.