Labie darbi planētai

Rīcības dienas ir Ekoskolu aizsākta kampaņa ar mērķi pievērst skolēnu un plašākas sabiedrības uzmanību vides tēmām. Rīcības dienas aicina Ekoskolu jauniešus un ikvienu skolu, sabiedrības pārstāvi būt par pārmaiņu radītājiem vides aizsardzībā, rīkoties pašiem un izglītot apkārtējo sabiedrību.

2020. gadā Rīcības dienas Latvijā notika no 2. novembra līdz 8. novembrim. Šogad Rīcības dienas veltītas labiem darbiem vides labā, kas palīdz aktualizēt un risināt steidzamākās globālas vides problēmas.

Laikā, kad ļoti daudz tiek darīts pāri pasaulei – ārkārtīgi daudz plastikāta maisiņu, pārtikas preču iepakojumu, kas nav dabai draudzīgi, utt, ir svarīgi runāt par to, ko katrs ES un MĒS kopā varam darīt, lai saudzētu dabu. Viesturieši šogad Rīcības dienās gan domāja par pareizu atkritumu škirošanu, veidojot plakātus un pastkartes par šo tēmu, gan arī rūpējās par to, lai pavasarī mūsu skola kļūtu skaistāka un krāšņāka, zālājā ap skolu stādot sīpolpuķes.

Paldies 2.b, 3.b, 4.a, 4.b, 5.a, 5.b, 5.c, 6.a, 6.b, 6.c, 7.a un 9.b klašu skolēniem un viņu audzinātājām par iesaistīšanos Rīcības dienu pasākumos!
ES rudenī ieliku zemē vienu krokusa sīpoliņu, un MĒS varam gaidīt pavasari, lai redzētu, kā padarījām savas skolas apkārtni košāku.
ES iemācījos, kā pareizi šķirot atkritumu, un kopā MĒS Latviju darām tīrāku un skaistāku!
Viesturskolas Ekopadome