Latvijas tūre sākusies

Latvijas tūre sākusies
Jaunajā  gadā esam uzsākuši „Latvijas tūri”. Klasē esam no dažādām Latvijas vietām un ceram viesizrāžu laikā aizbraukt pie katra klasesbiedra ciemos uz viņa dzimto pusi, pastāstot R.Blaumaņa pasaku „Velniņi”  11.c klases interpretācijā.

Pirmā pietura 25. janvārī ciemos pie Elzas Jaunpiebalgā. Miegaini, bet ar patīkamu satraukumu esam ieradušies Jaunpiebalgas kultūras namā, veicam sagatavošanās darbus un esam gatavi atkal jau izspēlēties ne pa jokam. Pēc izrādes mazie skatītāji ar prieku vēlējās fotografēties un satikt izrādes varoņus. Daloties ar jaukiem apskāvieniem, guvām neaprakstāmas emocijas un padarīta darba sajūtu. Bet, kā paši atzīstam, šī izrāde bija kā  labs ģenerālmēģinājums turpmākajai tūrei, jo pietrūka dinamikas un pārliecības. Sen nebijām spēlējuši izrādi, tāpēc  bija aizmirsies, kādu prieku no tās varam gūt. Pēc izrādes devāmies uz Viņķu skatu torni, lai aplūkotu Piebalgas plašumus. Jo augstāk kāpām, jo skaistāks skats!

Pēc nedēļas, 31.janvārī, devāmies pie Sanijas uz Jaunannu. Ar pacilātu noskaņojumu gatavi pastāstīt pasaku arī šeit. Tik tiešām bijām uzlādēti un enerģijas pilni. Tik jautri sen mums nebija gājis. Nespējām vēl ilgi atgūties no prieka strāvojuma, ko ieguvām šajā izrādē.

Katrā no vietām mūs sagaidīja ļoti sirsnīgi un laipni cilvēki, ar patīkamu siltumu un rūpēm par ciemiņiem. Jaunu enerģiju  uzlādējām ar kūkām un cepumiem. Atklājām, kāds šarms ir Latvijas mazajiem novadiem. Nākamā pietura – 28.februārī Alūksnē.

11.c klase