Lepojamies ar savējiem no 3. a

Kamēr Latvijā ziema vēl neatkāpjas, “MŠA/VBSS-Valmieras puikas” gatavošanos jaunajai BMX sezonai turpinājuši Spānijas pilsētā Alikantē, kur gandrīz divas nedēļas ilgo treniņnometni noslēguši ar dalību “Tangent Open” atklātajās sacensībās. Vislabākie rezultāti tika sasniegti 9-10 gadus veco puišu apvienotajā grupā, kurā otro vietu izcīnīja valmierietis Patriks Krauklis, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa viesturietis 3.a klases skolnieks Jānis Bindže.

Treniņnometne Spānijā bija viena no sagatavošanās posmiem, lai šovasar sekmīgi startētu Eiropas BMX čempionātā, kas no 11. līdz 14. jūlijam notiks pašu mājās – Valmierā. Nedēļu pirms tam “MŠA/VBSS-Valmieras puikas” uzņems arī Latvijas nacionālā čempionāta sacensības.

BMX klubs “Valmieras puikas”

Alicante Spānija.