Lieliski panākumi matemātikas konkursā “Ķengurs”!

Marta otrajā pusē daudzās pasaules valstīs notiek starptautiskais matemātikas konkurss “Ķengurs”, kurā tradicionāli piedalās arī Viesturskolas labākie matemātiķi visās klašu grupās. Konkursa galvenais mērķis ir parādīt bērniem matemātikas aizraujošās īpašības, sniegt viņiem iespēju sajust prieku no intelektuālās piepūles un no pirmajām, kaut arī mazām, uzvarām un atklājumiem!

Jau otro gadu konkurss notiek attālināti, taču tas nemazina skolēnu vēlēšanos risināt āķīgus matemātikas uzdevumus un sacensties ar vienaudžiem citās Latvijas skolās. Visā Latvijā šogad konkursā, kas notika 25. martā, piedalījās vairāk nekā deviņi tūkstoši jauno matemātiķu, viņu vidū arī 101 viesturietis. Savās klašu grupās skolas mērogā labākie šoreiz bija:

Rojs Burcevs (2.a klase);

Alise Jaunkalne un Kristaps Vanadziņš (abi 3.b klase)

Elans Eglītis (4.b klase)

Jānis Līviņš (5.b klase)

Anna Segliņa (6.a klase)

Adrians Frinds (7.c klase)

Oskars Ādams Krūmiņš (8.b klase)

Alīna Beāte Stepena (10.b klase)

Rūta Marija Āboliņa (11.b klase)

Mārtiņš Lūsis (12.b klase)

Trim mūsu skolas skolēniem izdevies sasniegt izcilus rezultātus Latvijas mērogā, kļūstot par labākajiem risinātājiem savās klašu grupās. Tie ir Alise Jaunkalne un Kristaps Vanadziņš (3. klašu grupā) un Elans Eglītis (4. klašu grupā).

Sveicam matemātiķus un vēlam vēl daudz veiksmīgu cīņu ar “cietajiem riekstiem”!