Marijai – LVM BIOekonomikas skolas stipendija!

Mūsu skolas 12. klases skolniece Marija Nikola Jansone izcīnījusi uzvaru un galveno balvu LVM BIOekonomikas skolas rīkotajā stipendiju konkursā, ko organizēja AS “Latvijas Valsts meži” sadarbībā ar biedrību “Zaļās mājas”, AS “Latvijas Finieris”, SIA “Rīgas meži” un Valsts izglītības satura centru ANO Starptautiskās Meža dienas ietvaros.

Marija konkursam izvēlējās pieteikties, jo saprata, ka viņai ir nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai sekmīgi tajā startētu. Viņas vaļasprieks ir zīmēt grafiskus attēlus un plakātus, izmantojot datoru, kas izrādījās ļoti noderīgi konkursa uzdevumos. Konkursa pirmās kārtas uzdevums bija izveidot informatīvu plakātu par tēmu “Bioekonomika”. Konkursa otrās kārtas uzdevums – izveidot video par jaunaudžu atjaunošanas nozīmi. Fināla darbu vērtēšana notika pēc šādiem kritērijiem: skaidri uztverams un tēmai atbilstošs vēstījums, saikne ar jauniešu ikdienu, oriģinalitāte un radošums. Ceturto vērtēšanas kritēriju – komunikāciju sociālajos tīklos – veidoja publiskais balsojums, par ko Marija paldies saka visiem viesturiešiem, kas piedalījās balsojumā!

Dalība konkursā deva jaunas teorētiskās zināšanas, kā arī praktiskās – kā rakstīt video scenāriju, izveidot interesantu un uztveramu saturu.

Marija saka paldies saviem draugiem – Emīlam Spuņģim, Benedik Paulauskas un mazajai aktrisei Hannai – par palīdzību konkursa video izveidē!

Mēs, savukārt, vēlam Marijai veiksmi turpmākajos izaicinājumos!