Mariuss Grencis piedalās konkursā “Ir talants”

Viesturskolas un mūsu, 8.c klases, skolēna Mariusa Grenča vārds ir bieži izskanējis. Mariusam ikviena lieta, šķiet, padodas viegli – puisis ļoti labi mācās, pēc stundām pilnveido savu talantu, mācoties gan Valmieras, gan Ogres mūzikas skolās. Vienlaikus viņš spēj piedalīties dažādos konkursos, mācību priekšmetu olimpiādēs, iesaistās pasākumu vadīšanā. Mariuss klasē ir personība ar savu viedokli, ir mērķtiecīgs, zinātkārs, atsaucīgs, draudzīgs un sirsnīgs. Viņš prot iedvesmot savus vienaudžus.

Augusta nogalē uzzinājām, ka Mariuss plāno piedalīties jaunā TV3 raidījumā “Ir talants”. Mariusa sagatavoto priekšnesumu redzējām 13. oktobra vakarā. Lai arī mums skolā ir bijusi iespēja redzēt un dzirdēt Mariusa uzstāšanos, šis priekšnesums vēl spilgtāk atklāja puiša daudzpusīgo personību.  Esam patiesi lepni par Mariusa talanta augsto novērtējumu un priecājamies kopā ar viņu! Viņam ir Zelta talants!

Sīkāk par Mariusa panākumiem var izlasīt šeit.

Mariuss, vēlam veiksmi šova finālā!

Klases audzinātāji Lolita Vanaga un Kristaps Antons