Mārtiņš Plaudis un Emīls Varslavāns līderi Latvijas airēšanas slaloma vispārējās fiziskās sagatavotības sacensībās

Kā trāpīga un lieliska atbilde uz jautājumu, ko airēšanas slalomisti dara ziemā, ir Latvijas airēšanas slaloma junioru vispārējās fiziskās sagatavotības sacensību rezultāti. Pārbaudes no 25. līdz 26.janvārim norisinājās Liepājā un ietvēra izturības skrējiena, vēdera preses, tāllēkšanas, pievilkšanās, peldēšanas un citus uzdevumus.

Valmieras Viestura vidusskolas 7.a klases izglītojamo Mārtiņa Plauža un Emīla Varslavāna ziemas sezonas treniņu darbs vainagojās ar zeltu un sudrabu U14 vecuma grupā jauniešos, turklāt kluba “Vidzemes sporta asociācija – Valmiera“ juniori atsevišķās disciplīnās bija pārāki par virkni vecāka gada gājuma konkurentiem.

Arī aizvadītajā sestdienā, 8.februārī Ēvelē notikušajās Burtnieku novada ziemas sporta spēlēs Mārtiņš Plaudis un Emīls Varslavāns bija goda pjedestāla virsotnē. Skriešanā jauniešu vecuma grupā no 12 līdz 18 gadiem airējošajiem Viesturiešiem 1. un 2.vieta.

Jau pavisam drīz paredzēts atsākt airēšanas treniņus Valmieras Kazu krācēs. Februāra beigās Emīls Varslavāns dosies uz Igauniju, lai sacenstos tradicionālajā Kadrinas baseina slalomā, bet mācību gada pavasara brīvdienās Mārtiņš Plaudis būs Čehijā, lai piedalītos Latvijas airēšanas slaloma klubu kopīgā treniņnometnē Pasaules līmeņa straujūdens kanālā.

Fotoattēlā: 1.vietā Mārtiņš Plaudis, 2.vietā Emīls Varslavāns (Foto autors: Mārcis Laidiņš)

Kaspars Pakers Vidzemes sporta asociācija