Mārtiņš Plaudis un Emīls Varslavāns triumfē Latvijas kausa finālā airēšanas slalomā

Svētdien, 13.oktobrī Valmierā, Kazu krācēs norisinājās Latvijas kausa airēšanas slalomā fināls. Plaši pārstāvētajās noslēdzošajās Baltijas airēšanas slaloma sacensībās klubam “Vidzemes sporta asociācija – Valmiera” uzvaras pieaugušo kategorijās un konkurencē vairākās jauniešu grupās, tostarp zeltu izcīnīja Valmieras Viestura vidusskolas 7.a klases izglītojamie Mārtiņš Plaudis un Emīls Varslavāns.

Mērojoties spēkiem ar vadošajiem Latvijas, Lietuvas un Igaunijas jaunajiem airēšanas slalomistiem un spēcīgiem un titulētiem vienaudžiem no Krievijas un Baltkrievijas K1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā goda pjedestāla augstākais pakāpiens Mārtiņam Plaudim, savukārt zelts C1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā Emīlam Varslavānam.

Stipri atzinīgi novērtējami arī Viesturskolas puišu nesenie sportiskie panākumi. Mārtiņš Plaudis ir Latvijas čempions MK1 U14 kategorijā un jauniešu konkurencē ierindojās 1.vietā Somijas čempionātā, bet Emīls Varslavāns ieguvis Rīgas čempiona titulu un Latvijas vicečempiona godu MC1 U14 kategorijā.

Foto autors: Kaspars Pakers Fotoattēlā: Emīls Varslavāns un Mārtiņš Plaudis

VSA-Valmiera