Noslēdzas peldētapmācība 3. klašu skolēniem

Eiropas Savienības atbalstītais Projekts “Veselības veicināšanas un slimības profilakses pasākumi Valmierā” Viesturskolas 3. klasēm šajās dienās noslēdzas.

Trīs gadu garumā regulāri devāmies uz Vidzemes Olimpiskā centra peldbaseinu, lai apgūtu iemaņas un prasmes peldēšanā.

Skolēni atzīst, ka peldēšana norūda cilvēku, padara spēcīgāku, iemāca pārvarēt bailes un sniedz iespējas pilnvērtīgai brīvā laika pavadīšanai.

Apgūts ir daudz – sākot ar dažādiem vingrinājumiem roku un kāju saskaņotai rīcībai, pareizai elpošanai peldēšanas laikā, līdz drošam lēcienam ūdenī un peldēšanai kraulā gan uz krūtīm, gan muguras 25 metrus.

Pēdējo, atklāto nodarbību, apmeklēja vecāki, lai redzētu sava bērna prasmes un iemaņas peldēšanā.

Vēlam visiem peldētājiem adekvāti novērtēt savas spējas un ļauties ūdens burvībai!

Paldies skolotājai Mārai Gobai par paveikto darbu peldētapmācības procesā!

Kopā ar 3. b klasi visās nodarbībās bija klases audzinātāja Guna Gaile.