Olimpiskā diena

No 23. aprīļa līdz 21. maijam Latvijas Olimpiskā komiteja izsludinājusi Olimpisko mēnesi. Tā ievaros visā Latvijā notiek dažādas sporta un veselību veicinošas aktivitātes. Olimpiskais mēnesis noslēgsies 21. maijā ar Vislatvijas vingrojumu. 

Arī Valmieras Viestura vidusskola iesaistās Olimpiskā mēneša aktivitātes, organizējot aktivitātes svaigā gaisā. Jau notikusi sākumskolas slēpņošanas aktivitāte, un turpinās Kedaiņu izaicinājums 5. – 12. klašu skolēniem un skolotājiem. 21. maijs skolā būs Alternatīvā diena, ar Vislatvijas vingrojumu un viktorīnu par sportu.

Vislatvijas vingrojums viesturiešiem notiks 21. maijā plkst. 10.00 katram savās mājās. E-klases dienasgrāmatā tiks ievietota saite vingrojumam ar Viesturskolas skolotāju dalību. Pēc aktīvās iesildīšanās skolēniem būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas sportā, piedaloties Kahoot viktorīnā “Par un ap sportu”. Palīgā rast atbildes uz āķīgajiem jautājumiem var aicināt ikvienu ģimenes locekli. Starp visiem viktorīnas dalībniekiem noskaidrosim erudītāko skolēnu katrā vecumposmā, kas saņems noderīgas balvas.

 

OLIMPISKĀ DIENA VIESTURSKOLĀ

“Mēs esam #sportiņā!”