Olimpiskajā dienā – orientējamies!

2020. gada Olimpisko dienu kuplā viesturiešu saime aizvadīja orientējoties.

Protams, kā katru gadu, dienu sākām ar Olimpisko vingrošanu kopā ar Astro’n’out mūziku un atraktīvajām 12.b klases meitenēm.

Paši mazākie – pirmklasnieki – orientējās Viesturskolā. Nav nekāda joka lieta atrast visus stūrīšus un kaktiņus skolā, kurā ikdienā mācās vairāk nekā 800 bērnu, ja paši mācījušies vien pāris nedēļu un lielāko daļu laika pavadījuši savā klases telpā!

Nedaudz vecākie sākumskolēni devās orientēties Valmieras ielās un parkos, kur sastapās gan ar šīgada Olimpiskās dienas devīzi “Mēs esam #Sportiņā”, gan ceļa norādēm uz Jeņiseju un Riograndi. Bet tās lai paliek citai orientēšanās reizei…

Pamatskolas skolēniem skolas sporta laukumā izvietotajā Latvijas kartē nemaz nenācās viegli neapmaldīties un precīzi atzīmēties Olimpiskās dienas ekskursijas maršrutā dotajās pilsētās pareizā secībā. Iespēju atsvaidzināt savas zināšanas Latvijas ģeogrāfijā izmantoja arī skolas direktors Uldis Jansons un viens otrs skolotājs. Bet vidusskolēni centās uzrādīt ātrākos laikus orientēšanās labirinta šaurajās ejās.

Paldies sporta klubam “Burkānciems&Co”, 12. klašu skolēniem, kā arī sākumskolas skolēnu vecākiem, kas palīdzēja šī pasākuma organizēšanā!

Vairāk fotoattēlu no pasākuma galerijā.