Paldies par kopā pavadīto laiku!

Aizvadītajā nedēļā paldies par kopā pavadītajiem darba gadiem teicām divām Viestura vidusskolas skolotājām – Līvijai Krauklei un Viljai Mauriņai.

Angļu valodas skolotājas Līvijas Kraukles darba mūžs saistīts tikai ar Viesturskolu – gan skolotājas, gan direktora vietnieces amatā. Skolotāju Līviju ar labu vārdu un siltumu sirdī atceras un piemin ne tikai Viesturskolas labākie angļu valodas pārzinātāji, bet arī ne viens vien delveris. Un skaidrs, ka tā – viņa vienmēr motivējusi un atbalstījusi pirmos, bet nelokāmi aizstāvējusi arī otros. Arī kolēģi Līvijai saka lielu paldies par atbalstu un bagātīgo pieredzi, ar ko viņa vienmēr labprāt dalījusies.

Vēstures un sociālo zinību skolotāja Vilja Mauriņa kopā ar viesturiešiem bija pēdējos trīs gadus, bet kas tie par gadiem – vispirms skolas renovācija, tad pandēmija! Varbūt tāpēc šķiet, ka kopā pavadīts daudz vairāk. Skolēnu vārdā paldies Viljai par interesantajām vēstures stundām, par mieru un pacietību, ko izjutām arī mēs – kolēģi!

Vēlam Līvijai un Viljai īstenot tās ieceres, kas līdz šim nav piepildītas laika trūkuma dēļ, rast prieku esošajos vaļaspriekos un varbūt atrast arī kādu jaunu nodarbošanos! Un vienmēr priecāsimies satikties Viesturskolā!