Pērs Gints

16.aprīlī Viesturskolā pirmo reizi teātra ,,Sprīdītis’’ vēsturē pirmizrādi piedzīvoja H.Ibsena luga ,,Pērs Gints’’. Pēru Gintu dažādos vecuma posmos spēlē 5 aktieri.

Pērs Gints domā tikai par sevi, dzīvodams kā trakulis, izniekodams sava mūža dienas pa vējam. Viņš pamet savu dzimto ciemu un savu mīlestību – Solveigu, klīst pa pasauli, līdz kamēr vecs un saguris meklē ceļu uz mājām. Un tad viņš sastop Pogu lējēju, likteņlēmēju, kas atzīst Pēra Ginta dzīvi par nederīgu, jo  viņš nekad nav bijis viņš pats.

Mūsu izrāde ,,Pērs Gints’’ ir viena no lietām, par kuru es esmu ļoti lepna. Tās visas ilgās stundas, kuras mēs pavadījām mēģinājumos. Tiešām lepojos ar saviem klasesbiedriem.(Ivita)

Ibsena luga ‘’Pērs Gints’’ ir sarežģīta, sākumā tas likās neiespējami, bet mēs to paveicām. Šajā izrādē katram ir vairākas lomas, katram ir savs raksturs un īpašības. (Sintija)

Paldies visai radošajai komandai! Paldies režisoriem- Inesei Ramutei, Robertam Segliņam, horeogrāfei Lindai Mīļajai, kostīmu māksliniecei Īrisai Ozolai, gaismotājam Aleksam Šrēderam. Paldies Guntaram Aizupietim un audzinātājai Inai Tunķelei.

Vēl viena iespēja noskatīties izrādi – 24.maijā plkst.18.30 Viesturskolas zālē! Gaidīsim Jūs!

 

11.a klase