Piedalies Ziemas festivālā!

Šī nedēļa atnākusi ar ļoti labām ziņām tiem viesturiešiem, kuriem patīk piedzīvojumi, izaicinājumi un aktivitātes brīvā dabā. Viesturskola ir pieņēmusi izaicinājumu kā vienota komanda piedalīties virtuālā sacensībā Latvijas skolu Ziemas festivāls 2022. Tas norisināsies no 7. līdz 14. februārim.

 

Festivāla mērķis.

Katras komandas mērķis ir katram dalībniekam individuāli Latvijas valsts teritorijā veikt pēc iespējas lielāku attālumu (attālums tiek noteikts pēc katra dalībnieka veiktajiem metriem un kilometriem, ko fiksē viedierīces GPS) virtuālā festivāla sacensību norises laikā, kas tiek pieskaitīts skolu komandas kopvērtējumam. Veikt distanci sacensību periodā ir iespējams vienā vai vairākos no piedāvātajiem Festivāla sporta veidiem.

 

Sacensību programmā iekļautie sporta veidi.

Skriešana (Running),

Iešana/Nūjošana (Walking/Nordic Walking),

Distanču slēpošana (Cross country skiing; X country skiing),

Kalnu slēpošana (Skiing; Downhill skiing);,

Snovbords (Snowboarding).

 

Festivāla dalībnieki.

Sacensībās drīkst piedalīties visi skolēni no 1. līdz 12.klasei un skolotāji.

UZMANĪBU!!! Atbilstoši starptautiski pieņemtajai praksei par personas datu aizsardzību bērniem tiešsaistes vidē, skolēni, kas jaunāki par 13 gadiem sacensībās drīkst piedalīties tikai, ja skolēna viens no vecākiem/aizbildņiem ir reģistrējies DistantRace platformā un brīdī kad pievienojas Festivāla sacensībām, norādījis skolēna vārdu un uzvārdu. Zemāk pievienotajā pamācību video ir pastāstīts, kā vecākiem pievienot izaicinājumam skolēnu, kas nav sasniedzis 13 gadu vecumu.

 

Reģistrēšanās festivālam.

1. Spied uz šīs saites – https://tinyurl.com/s4v4ej6j,

2. Reģistrējies platformā, vadoties pēc šajā video sniegtās instrukcijas – https://www.youtube.com/watch?v=wnEBB_L5I5M&ab_channel=distantrace.

 

Dalība festivālā.

1. Sākoties festivālam 7. februārī pirms aktivitātes veikšanas obligāti izvēlies viedierīcē konkrēto festivālā iekļauto sporta veidu, lai tas tiktu ieskaitīts sacensību rezultātā.

2. Pēc sporta veida izvēles, veic izvēlēto aktivitāti, spiežot “Sākt”, bet noslēdzoties aktivitātei – “Beigt” pogu.

3. Aktivitātei jābūt veiktai ar ieslēgtu GPS.

4. Automātiskā soļu skaitīšana netiks ieskaitīta Festivāla sacensību rezultātā.

 

Apbalvošana.

* Pirmās trīs skolas, kas kopvērtējumā būs veikušas visgarāko attālumu, tiks apbalvotas ar kausiem.

* Katrā Festivāla sporta veidā pirmie trīs skolnieki un pirmās trīs skolnieces, kas starp visu skolu dalībniekiem būs veikuši visgarāko attālumu, tiks apbalvoti ar kausiem.

* Pirmie trīs skolnieki un pirmās trīs skolnieces katrā skolā, kas būs veikuši visgarāko attālumu (neatkarīgi no sporta veida), tiks apbalvoti ar medaļām.

* Pirmie trīs skolotāji un pirmās trīs skolotājas, kas starp visu skolu skolotājiem būs veikuši visgarāko attālumu (neatkarīgi no sporta veida), tiks apbalvoti ar medaļām.

 

Esi aktīvs un piedalies!

 

Sandra Baumane

direktora vietniece audzināšanas darbā