Pieredzē dalās teātra klases absolvents

16.novembrī Viesturskolā viesojās bijušais viesturietis, tagad jau Liepājas teātra aktieris Kārlis Ērglis. Viesturskolā Kārli atceras no spilgtām lomām teātrī ,,Sprīdītis’’: Uldis ,,Pūt vējiņi’’,  Andrejs ,,Tobago’’, Dzelzs vīrs izrādē ,,Smaragda pilsētas burvis’’.

Kārlis vadīja nodarbības aktiermeistarībā skolas teātra klašu audzēkņiem, dalījās ar atmiņām par saviem studiju gadiem. Uzmanības un koncentrēšanās vingrinājumi, sadarbība ar partneri – bez tā neiztikt, ja esi nolēmis kļūt par aktieri. Skaista un vērtīga tikšanās.

Savos iespaidos par meistarstundu dalās tās dalībniece Agnese Keita Birzniece:

“16. novembris –  šķietami ikdienišķa diena, bet tomēr pārsteigumiem pilna – slotas kāts var būt jebkas, ja tikai pieslēdzam un aktīvi izmantojam iztēli, mēs varam būt jebkura krāsa, ja koncentrējamies tikai uz to, mēs varam būt katrs par sevi un soļot, bet varam būt arī kopā un uzticēties, atklāties un atdarināt partneri. Tieši to arī darījām un mācījāmies kopā ar Kārli, kuram bija iespēja atgriezties skolas gaiteņos, taču jau ar citu uzdevumu, citu skatījumu un citām sajūtām. Teatrāļi tika kārtīgi izkustināti un par atalgojumu kopīgā aplī varēja rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par un ap teātri!

Esam pateicīgi režisoram par iespēju baudīt šādas nodarbības, kā arī paldies Kārlim, ka dalījās ar savu pieredzi un veltīja laiku mums!

Ar prieku un gandarījumu, Agnese Keita”

Īss ieskats meistarstundā: