Pīters Pens

Pīters Pens

“Nekurnekadzeme – visa vienos brīnumos! Tur ir laumiņas un indiāņi, citreiz pirāti, kas dzīvo apburtos kuģos, bet ar pirātiem cīnās prinči!  Brīnumiem Nekurnekadzemē nav ne gala, ne malas, bet brīnumaināks par visiem brīnumiem, protams, ir…”

To ir iespējams uzzināt 5.-12.klašu teātra “Sprīdītis” iestudētajā izrādē “Pīters Pens”, kas savu pirmizrādi piedzīvoja 11.aprīlī.

Mēs katrs reizi pa reizei vēlamies atgriezties bērnības fantāziju pasaulē – lidināties kopā ar laumiņām, vērot krāšņās nāriņas vai cīnīties īstā kaujā ar pirātiem! Šajā fantāziju pasaulē mūs aicina Pīters Pens kopā ar draugiem. Izrāde ir stāsts par bērnu izdomu pasauli, kas nekad nebeidzas un ikvienu spēj aizvest piedzīvojumu pasaulē. Tā aicina skatītājus noticēt brīnumiem – lidošanai, zvaigznēm, burvju putekļiem un ticības spēkam. Tomēr laba mācība ir arī tā, ka no brīnumpilnās zemes jāatceras laicīgi atgriezties mājās pie tuviniekiem. Iestudējums neiztiek arī bez dejām un īpašiem specefektiem, kas palīdz mazajiem aktieriem kā maziem, tā arī lieliem atgādināt, ka pa jokam taču ir tas pats, kas pa īstam!

Šī izrāde nebūtu tapusi tik brīnumu pilna bez radošās komandas – režisores Līgas Gackas, horeogrāfes Lindas Mīļās, grimētājas Ingas Kraukles, gaismotāja Roberta Ciprusa, skaņu meistara Guntara Aizupieša.

Paldies par atbalstu izrādes tapšanā arī Robertam Segliņam, Mārim Kaņepam un Īrisai Ozolai!

Lai izdodas sajust brīnumaino stīgu pieskārienu un neaizmirst, ka “pa jokam ir tas pats, kas pa īstam!”

“Vēl vajadzīgi laumiņu burvju putekļi [..] Tagad nevar nesanākt. Lidosim kopā!”

Vendija (Izolde Bernadeta Ozoliņa)