Prieks kopā būt!

27.aprīļa rīts mūsu skolā iesākās ļoti rosīgi, viss tika pārskatīts, pārskaitīts, sakārtots, nolikts, jo tika gaidīti viesi.

Viesu bija daudz, ap 100 topošo pirmklasnieku, viņu audzinātājas un auklītes no PII “Burtiņš”, “Ābelīte”, Ezītis”. Viņiem pievienojās mūsu skolas visas trīs pirmās klases.

Jūs jautāsiet, ko tik daudz bērnu kopā var sadarīt? Atbilde vienkārša – sadraudzēties un pasportot. Viss prāvais bērnu pulciņš, sadaloties jauktās grupās, darbojās piecās stacijās, katrā pielietojot atšķirīgas prasmes – mešanu, skriešanu, lēkšanu, sadarbību, precizitāti. Kā jau sportiskās aktivitātēs pienākas, aktivitāšu sākumā bija iesildīšanās un beigās stiepšanās vingrinājumi. Sportojot bērnu sejās bija manāms prieks un degsme darboties, un tas taču ir pats galvenais.

Pēc aktīvās izkustēšanās, mazie viesi varēja noskatīties mūsu pašu viesturiešu iestudēto lugu “Alfons Trīcvaidziņš” un paviesoties sākumskolas klasēs.

Paldies visiem, kuri šim pasākumam ļauj tapt par mūsu skolas tradīciju! Paldies kolēģiem – Zeltītei, Lolitai, Guntaram, Robertam, Andai, Gitai, Ancei, Signei! Paldies 10.b klases jauniešiem, kuri piekrita palīdzēt! Paldies jauniešiem, kuri piedalījās lugas izrādē!

Viesturieši ir īpaši, tie palīdz viens otram, tie atbalsta, saprot un kopā var izdarīt daudz! Patiesi – prieks kopā būt!

Sākumskolas jomas koordinatore Vineta Zariņa